NAŠE SLUŽBY - SATELITY

  • nabízíme kompletní řešení
  • satelity a satelitní systémy dodáváme do objektů všech velikostí od rodinných domů a jednotlivých bytových jednotek po celé bytové a panelové domy, ubytovny a hotely
  • výběr a instalace veškeré kabeláže a aktivních prvků
  • napojení na další systémy - domácí kina, antény ad.
  • placené a předplacené služby (Skylink, CS link, UPC)
  • značková zařízení od kvalitních výrobců

POPTÁVKA

Získejte více informací nebo si nechte vyčíslit cenu našich služeb.

email nebo telefon

kompletní kontakty

POKRYTÍ SLUŽBAMI

Domácí kina a jejich realizaci provádíme po celé ČR.

mapa pokrytí službami

Ostatní služby provádíme zpravidla ve východních Čechách a přilehlých oblastech, tj. okresy: Hradec Králové, Pardubice, Trutnov, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Ústí nad Orlicí, Svitavy, Chrudim, Havlíčkův Brod, Kutná Hora, Kolín, Nymburk, Mladá Boleslav, Jičín, Semily + Praha, Krkonoše a Vysočina.
Na zvláštní přání je možné služby poskytnout i ve zbytku ČR a také v zahraničí.

Převody signálu - satelit

Převody signálů (DVB-S, DVB-T, DVB-C, IPTV, analog) se využívájí ve vícebytových jednotkách k zajištění kompatibility satelitu se všemi stávajícími přístroji.

DVB-S -> DVB-S

Příjem satelitního signálu lze rozvést do bytových jednotek přímo. Předpokladem je hvězdicový rozvod (tzn. ke každé účastnické zásuvky vede vlastní kabel z rozvodné skříně) a satelitní receiver u každého z uživatelů. Toto řešení se většinou kombinuje s příjmem DVB-T, které je sloučeno se satelitním signálem v multipřepínači.

DVB-S (digitální satelitní vysílání) -> Analog

Příjem digitálního satelitního vysílání  lze také převést do analogové podoby. Koncoví uživatel tak může sledovat satelitní programy aniž by vlastnil satelitní receiver. Všechny dostupné programy naladí pomocí běžné TV.

DVB-S (digitální satelitní vysilání) -> DVB-T

(koncoví uživatelé musí mít STB nebo TV s DVB-T tunerem). Koncoví uživatel může přijímat satelitní programy aniž by vlastnil satelitní receiver. Zařízení signál převede a uživatel v bytové jednotce programy naladí pomocí běžného DVB-T tuneru v TV nebo STB

DVB-T,DVB-S – >DVB-C

Signál DVB-T, DVB-S lze také převést na signál DVB-C. Toto řešení lze provést za předpokladu, že koncoví uživatel má TV vybavenou tunerem DVB-C.

DVB-T, DVB-S -> IPTV

Digitální pozemní i digitální satelitní signál lze převést  také do IP MPTS streamu a rozvést po domě pomocí datových rozvodů. Koncoví uživatel pak může programy naladit pomocí svého počítače a speciálního software.

cabalsoft © 2011