NAŠE SLUŽBY - ANTÉNY

  • nabízíme kompletní řešení
  • antény a anténní systémy dodáváme do objektů všech velikostí od rodinných domů a jednotlivých bytových jednotek po celé panelové a bytové domy, hotely a ubytovny v podobě společné antény tzv. STA
  • zajistíme přechod z analogového na digitální vysílání (DVB-T)
  • změření signálu přímo na místě profesionální přístrojem - tvorba řešení na míru
  • výběr a instalace celé kabeláže a aktivních prvků
  • napojení na další systémy - domácí kina, informační systémy ad.

POPTÁVKA

Získejte více informací nebo si nechte vyčíslit cenu našich služeb.

email nebo telefon

kompletní kontakty

POKRYTÍ SLUŽBAMI

Domácí kina a jejich realizaci provádíme po celé ČR.

mapa pokrytí službami

Ostatní služby provádíme zpravidla ve východních Čechách a přilehlých oblastech, tj. okresy: Hradec Králové, Pardubice, Trutnov, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Ústí nad Orlicí, Svitavy, Chrudim, Havlíčkův Brod, Kutná Hora, Kolín, Nymburk, Mladá Boleslav, Jičín, Semily + Praha, Krkonoše a Vysočina.
Na zvláštní přání je možné služby poskytnout i ve zbytku ČR a také v zahraničí.

STA - SPOLEČNÉ TELEVIZNÍ ANTÉNY

STA (společná televizní anténa) je anténní systém, který slouží k rozvedení televizní signálu k mnoha jednotkám uvnitř jednoho objektu, které sdílí společný anténní příjimač. O STA zpravidla mluvíme v případě celých panelových a bytových domů, penzionů, ubytoven, hotelů a další rozsáhlejších objektů.

Před instalací společné televizní antény provedeme změření signálu profesionálním přístrojem a nabídneme odpovídající řešení. Nabízíme realizaci přechodu z analogového na digitální vysílání (DVB-T). Zajistíme kvalitní příjem digitálního vysílání (DVB-T) a Multiplexu 1, 2 , 3, 4.

V případě zájmu dodáváme k STA též setopboxy nebo nové TV s DVB-T tunerem. Všechny přístroje pro vás naladíme.

Při objednání společné antény provedeme instalaci veškeré kabeláže i aktivních prvků (hlavní stanice, zesilovače, rozvaděče, slučovače a další příslušenství pro distribuci signálu). Vše propojíme se stávajícími systémy - televize, domácí kina, satelit, informační systémy pro ubytovací zařízení. Pro vícebytové jednotky zajistíme potřebné převody signálu.

Nabízíme pouze kvalitní a spolehlivé komponenty od prověřených výrobců. V případě potřeby vyrábíme vlastní antény, držáky, stožáry a další zámečnické díly z oceli a hliníku. Společná televizní anténa od nás vydrží!

Provádíme i servis a opravy stávajících antén a anténních systémů. Najdeme a odstraníme příčinu problémů v příjmů televizního vysílání.

Máme mnoho spokojených referencí v celých východních Čechách - zejména Hradec Králové a Pardubice. Společné televizní antény od nás jsou pojmem - domluvte si schůzku a přijďte si některou z našich realizací STA prohlédnout.

cabalsoft © 2011